top of page

תקנון


האתר מיועד לבגירים מעל גיל 18 בלבד, בעלי תעודת זהות ישראלית ותושבי ישראל, עם כתובת מגורים בשטחי

ישראל.

אחריות

אחריות למוצרים הנמכרים שאינם מזון היא על ידי היבואן, ובהתאם לתעודות האחריות המצורפות להם.

האחריות של האתר למוצרי המזון הנמכרים היא כי המוצרים יעמדו בכל עת בדרישות החוק הרלוונטיות. מעבר לכך, האתר ומפעיליו לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר, עקיף, תוצאתי, מסתבר, הסתברותי או אחר, שיגרם לכם כתוצאה מהזמנת שירותים באתר והשירותים באתר ניתנים כמו-שהם וללא כל אחריות או ערובה. 

אחריותם של האתר ומפעילו כלפיכם יוגבלו להיקף הסכומים ששולמו על ידכם למפעילי האתר ב-7 הימים טרם קרות אירוע הנזק, וזאת למעט מקרים בהם החוק אינו מאפשר החרגת אחריות זו.

אספקת מוצרים

הזמנות מבוצעות בימי שלישי וחמישי בלבד וכרוכות בתשלום דמי משלוח. ניתן לבצע איסוף עצמי ללא עלות במספר מקומות, כאשר נבחרה אפשרות זו בעת ההזמנה. האתר שומר לעצמו את הזכות לוותר על דמי המשלוח במקרים מסוימים.
האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

החזרת מוצרים

 בהתאם להוראות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 לא ניתן להחזיר מוצרי מזון לאחר הרכישה. 

ביטול עסקה

מבלי לגרוע מהאמור, הרי שניתן יהיה לבקש את הסכמתנו לביטול הזמנה עד 36 שעות לפני מועד תחילת החלוקה, וזאת באמצעות טלפון למספר 050-5383030 ואישור הביטול מראש.

מדיניות פרטיות

מי אנחנו?

גינסברד הוא הגורם המפעיל את השירות לו נכתבה מדיניות פרטיות זו. לצרכי מתן השירות אנחנו אוספים מידע על אודותיך, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו. המידע שיאסף על אודותיך ישמר אצלנו, ויועבר לאחרים רק בהתאם למדיניות.

האם אתה חייב לספק לנו מידע?

בכל פניה לנושא מידע יש חובה לציין לו האם יש לו חובה לספק את המידע על פי חוק או שאספקת המידע תלויה ברצונו
הטוב והסכמתו. במקרה זה, אין חובה לספק מידע על פי חוק, אך ללא המידע לא יהיה ניתן לקבל את השירותים.

מה המידע האישי שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע אישי הוא מידע המתייחס אלייך. זה יכול להיות מידע שמזהה אותך אישית, או רק מידע שעשוי לזהות אותך. המידע שאנחנו שומרים על אודותיך הוא שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת הIP שלך, מספר הטלפון שלך, כתובתך הפיסית, אמצעי התשלום שתספק לנו, כגון חשבון הPayPal שלך, המזהה הייחודי של מכשיר הקצה שלך (כגון UDID או IMEI), מידע מזהה נוסף שתמסור לנו באמצעות השירות ואנחנו עשויים לאסוף עוד מידע מזהה על אודותיך במקרה שבו תצור איתנו קשר ונצטרך לשמור את המידע הזה לצרכי השירות.

מה המידע שאינו מזהה אישית שאנחנו שומרים על אודותיך?

מידע שאינו מזהה אישית הוא לא מידע אישי, אבל ביחד עם עוד פרטי מידע הוא יכול להצביע על משהו. לדוגמא, העמודים שצפית בהם, מידע טכני על ציוד הקצה שלך, כגון גרסאת דפדפן, מערכת ההפעלה שלך, רזולוציית המסך וכדומה.

כיצד אנחנו אוספים על אודותיך מידע?

השאלה כיצד אוספים על אודותיך מידע היא חשובה, כיוון שלעיתים נאסף מידע ממספר מקורות שונים. דרכי האיסוף יכולים, לעיתים, לכלול הן מידע שאתה תספק ישירות למי שאוגר על אודותיך מידע והן מידע שיתקבל ממקורות אחרים. במקרה זה, אנחנו אוספים את המידע שאתה מספק לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבלים פרטים עלייך מאחרים, כגון רשתות חברתיות שאתה משתמש בהן במקביל לשירות.

כיצד אנחנו משתמשים במידע שנאסוף?

גם אם אוספים על אודותיך מעט מאוד מידע, אך משתפים אותו עם כולם, יש בכך כדי להשפיע על השימוש של בעל המאגר במידע. במקרה שלנו, אנחנו משתמשים במידע שאספנו לצורך מתן השירות,אנחנו משתמשים במידע לצרכי פרסום, בין אם בתוך השירות ובין אם מחוצה לו,אנחנו משתמשים במידע לדיוור ישיר ושליחת פרסומות.

למי יש גישה למידע על אודותיך?

ככל שיש לפחות אנשים גישה למידע על אודותיך כך יש פחות סיכוי לשימוש לרעה. אנחנו מספקים גישה למידע לעובדים שלנו, שנמצאים תחת חובת סודיות מלאה.

האם לצדדים שלישיים יש גישה למידע?

אנחנו מאפשרים למספר צדדים שלישיים להשתמש במידע, לרבות שירות Google Analytics שמספק שירותי סטטיסטיקה לאתר.

תמיד ניתן לבקשה הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אם המידע הועבר לאחרים, ההסרה תחול גם עליהם.

כיצד אנחנו מדווחים על אירועי אבטחה?

נכון להיום ועל פי חוק, לא כל מאגרי המידע חייבים לדווח על כל אירועי האבטחה, וחבל שכך. כאשר לארגון מסוים איכפת ממך ומהמידע על אודותיך הוא ידווח על כל חשש לשימוש לרעה. במקרה שלנו, למרות שהחוק לא מחייב אותנו, אנחנו נדווח לך בכל מקרה בו אנחנו מאמינים שנפגעה שלמות המידע שלך.

טלפון ליצירת קשר: 050-5383030

כתובת: בורלא 48 תל אביב.

bottom of page